Chcete zachovat dlouhou životnost Vaší sedací soupravy? Pokud ano, je nutností jí věnovat náležitou péči. Na našem trhu není dostupná sedací souprava s čalouněním, které by se nemuselo udržovat a čistit.

Základní údržba spočívá v pravidelném a kvalitním odstranění prachu. Do samotného čištění čalounění se může každý pustit sám, ale pozor na to, aby nedošlo k trvalému poškození potahového a výplňového materiálu sedací soupravy, které je ve většině případů nenapravitelné a to díky přemokření a nebo použití nesprávného čistícího prostředku. Rozhodně není vhodné používat samočistící pěny, které do čalounění nanesete a zůstanou v něm. Čalounění sedačky a jiného nábytku by mělo být po vyčištění ještě v den čištění suché. Ne všechny materiály se mohou čistit chemickými prostředky. Špatná údržba má bohužel za následek kratší životnost. Nevěřte tomu, že jste si koupili bezúdržbový materiál. U textilních materiálů je možné pouze přečalounění, kožené čalounění a ekokůži je možné opravit.

Bude nám potěšením, pokud se rozhodnete využít našich služeb. Před samotným čištěním je nutná konzultace ohledně stavu vaší sedací soupravy a případná cenová kalkulace. Předběžnou cenu Vám rádi spočítáme po doložení velikosti sedací soupravy a doplnění informací ohledně materiálu a stavu.

K čištění používáme prostředky nejvyšší kvality určené na daný materiál a profi stroje, které zaručují velmi rychlé schnutí díky velkému sacímu výkonu. Ne vše lze vyčistit, ale je možné odstranit skvrny od žvýkaček, krve, vína, mléka, pití a zneutralizovat zápach od zvratků, moči, piva atd.

Čistíme čalounění sedacích souprav textilních, kožených, z eko-kůže, materiál aquaclean, Novalife a teflon.